| Ajutor324 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent. Sfaturi si parere. Urgent
Pariuri:

http://imgur.com/29pv111

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Chiar daca stiu ca au inceput cateva meciuri, as vrea sa fac o precizare:Lazio nu joaca foarte bine in deplasare, chiar daca Legia e pe ultimul loc nu mi se pare un meci prea sigur, as fi mizat pe un ambele marcheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar ai grija la Rubin Kazan- Maribor. Sunt deja calificati rusii si s-ar putea s-o lase mai moale, iar Maribor are sanse sa termine pe 2 in grupa. Nu mai pune pronisticuri impotriva echipei care joaca cu miza. E meci de x2, parerea mea...in rest e ok biletul.

| Ajutor324 explică:

Dau Funda.