| doru1233 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi pentru marirea masei si fortie musculare

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Ce raspunsuri ai primit vai de ***laughing). Deci in primul rand presupun ca faci sala, trebuie sa ai un antrenament pus la punct si sa te antrenezi corect.In al doilea rand trebuie sa ai 6 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati.Fi foarte atent la alimentatie este cea mai importanta. Spune-mi daca mai ai intrebari.Bafta.

11 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Masa musculara poti sa ti-o maresti prin diferite antremamente:
-Haltere;
-Gantere;
-Alergari cu greutati;
-etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii sua poti comanda de pe net pastile

| doru1233 explică (pentru anonim_4396):

Nu merci am rabdare

| NDC12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pastile ma? Eventual proteine sau creatina.

| florynmondialul a răspuns:

Uite aici tot ce ai nevoie in acest sport! nu te mai lua dupa nestiutori ci dupa profesionisti! http://www.culturism.ro/

| Stefany02 a răspuns:

As spune sa mergi la sala de 2 ori pe saptamana si gata!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Chamberlin):

Nu uita de alimentatie, e MULT MAI IMPORTANTA decat antrenamentul, muschii se fac in bucatarie, nu la sala, la sala/parc doar ii stimulezi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Stefany02):

Daca era asa simplu...

| petertb a răspuns:

Baga mancare ca un porc in tine, antreneaza-ti doar grupele mari cu greutati cat mai mari, dormi ca un prunc.

| Chamberlin a răspuns (pentru Cosmin86):

Da, ai dreptate.