| glasulfilologului a întrebat:

Stie cineva un program pentru mărirea masei musculare acasa, gratuit?

8 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, gimp, e un fel de photoshop gratis (dar aproape la fel de bun) iti pui muschi pe tine de nici Arnold nu a avut niciodata big grin

| glasulfilologului explică (pentru Zuzu1991):

Nu la asta făceam referire, dar in fine. Mulțumesc!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru glasulfilologului):

Cu placere
stiu la ce faceai referire:
https://youtu.be/ijsu8GFZBTg?t=137
pe scurt, ai o dieta EXTREM DE DRASTICA (adica, carne de pui fara piele, vitamine, minerale si apa, fara NIMIC altceva)
si tragi de fiare ore intregi in fiecare zi

sau o dai pe steroizi, cica, ca ar fi ilegali, in practica sunt o tona de "workaround"-uri... eu nu stiu, ca nu ma intereseaza... DELOC!

| CassiusAlexander a răspuns:

Mergi la sală.

| BumiWolfie15 a răspuns:

Există o mulțime de aplicații pentru asta pe Magazin Play. Poți căuta singur care este cea mai potrivită pentru tine.

| Marcris9008 a răspuns:

Home Workouts