| nerito a întrebat:

Salut, TPU, am o problema, am achizitionat http://www.airsoft-cluj.ro/......jw-m9.html si il am de 3 zile am tras 10-12 incarcatoare cu e, l folosind gazul. Problema este urmatoare acum de 2-3 ore, s-a intamplat ca sa ramana mansonul in spate si s-a elibberat tot gazul, iar acum cand incerc sa trag fie nu se face cursa completa mansonul, fie se elibereaza gazul si ingheata tot, fie nu ia bila, fie daca dau direct pe tragaci, are in interior o clemuta mica care elibereaza gazul nu se duce de tot in spate. Daca incarc manul dupa fiecare foc merge. Ce pot face?

1 răspuns:
| Asasinnnn a răspuns:

Te sfatuiesc din suflet sa te duci la un specialist. ca daca te ieii dupa alti si il strici o sa-ti para rau dupa.
Asa ca mai bine du-te la un profesionit si vezi ce are.
O zi buna.