| deejayoo a întrebat:

Salut tpu.am vrut sa-mi fac echipa de fotbal la fifa 07. si mi-am facut-o.am luat toti jucatorii buni si i-am pus lui chelsea.problema este ca nu stiu cat de buna este echipa.asta e primul 11 pentru ca restul nu cred ca intereseaza pe nimeni big grin

Portar:Casillas

Fundasitongueuyol,Maicon,Pique,Vidic

Mijlocasi:Beckham,Ronaldinho,Lampard(l-am pastrat ca-mi place devil

Atacanti:Messi, Ronaldo, Rooney

Mentionez ca joc un 4-3-3 cu varf impins rooney.ce spuneti despre aceast echipa pe cine sa inlocuiesc? :d dau funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl iei pe Ramos şi-l pui fundaş dreapta, iar pe Maxwell stânga şi joci în centru cu Mexes şi Chiellini.

Cel puţin eu asta aş face, dar mai sunt variante, mai ales la fundaşi centrali.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt setările din FIFA 2007, ar trebui să-l înlocuieşti pe Pique, pentru că în 2007 el era jucător la Zaragoza şi nu are prea multe calităţi. Îl poţi înlocui cu: Jonathan Woodgate, Gabriel Milito, Ricardo Carvalho.

La atacanţi, Ronaldo e praf. Luis Garcia, Maxi Lopez, Fernando Torres sau Forlan. Şi să joci cu unul dintre ăştia 4 ca vârf împins, iar Messi şi Rooney în benzi, pentru că au viteză şi pot şuta bine cu ambele picioare.

| deejayoo explică (pentru anonim_4396):

Aaa am uitat sa mentionez joc fifa 07 de cativa ani buni am luat transferurile din 2012. le-am mai modificat eu alea alea.(de ex atacantii au 99 ovr si restul 96 si portaru 97 :d). ziceam ca poate stii asa niste jucatori cu renume adica foarte cunoscuti si care au fost buni.eu mai mult in aparare nu stiu pe cine sa bag nu-mi place cum sta acolo maicon si cu vidic.ce-mi poti spune? pe cine sa bag asa cunoscut? :d oricum vad ca te pricepi foarte bina la fifa 07 mersi pentru sfaturi big grin

| deejayoo explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult asa am sa fac happy

| NASA10 a răspuns:

OK