| LuCi82820 a întrebat:

cand se va difuza wrestlemania 29 la televizor?

Răspuns Câştigător
| BiTW a răspuns:

Probabil ca show-ul va fi transmis LIVE, ca si in anii trecuti. Asadar, vom putea urmari Wrestlemania 29 in dimineata zilei de 8 aprilie, incepand cu ora 2:00.

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu dar il poti urmari pe www.wrestling-network.net fara niciun ban.LIVEE!

| Iulian03 a răspuns:

Nu,dar il poti urmari pe www.wrestling-network.net

| Iulian03 a răspuns:

Dai la live apoi la schedule si o sa iti apara wm 29 dai pe un channel si gata.Vezi ca pentru HD costa dar il poti vedea fara hd live.Pretul este destul de mare pentru hd.

| Tw1sTer a răspuns:

Se va difuza pe sport.ro cam in 25-30 de zile cred ca va fi intr-o joi

| dinumario a răspuns:

Se va da reluare la sport.ro dar nu au anuntat data