| cazacdenis a întrebat:

..ce alimentatie e buna pentru toate grupele de muschi din corp?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

4-5 mese pe zi bogate in proteine : carne, lapte, branza, oua. Si cu ceva carbohidrati ( orez, cartofi, etc. ) + niste fibre vegetale si vitamine ( fructe si legume ).

Daca ai 5 mese, una din ele poate fi compusa doar din fructe dar la celelalte 4 sa ai proteine in cantitati mari, nu o bucatica de carne.

1 răspuns:
| iefsul a răspuns:

Orice alimentatie este bun venita pentru muschi cu conditia sa fie naturala
dar cum alimenele in ziua de azi nu mai sunt naturale nici sucurile doar apa de izvor din varful muntelui cam greu asa ca poti manca piptul de pui de la tine de acasa daca ai si miere etc