| ionut6709 a întrebat:

ce imi recomandati dintre Penny board si skateboard (nu ma refer la cele originale, vreau doar sa ma dau asa fara sa dau multi bani pe el, nu am pretentii mari) am observat ca sunt si cu leduri si imi plac design-ul lor dar skateboard-ul pare mai rigid si mai mare, care e mai bun l-a luat in parc, compact si rezistent in timp? Dau funda big grin

1 răspuns:
| Nero15 a răspuns:

Eu sincer zic ca skateboard-ul este mai bun deoarece are o forma mult mai usor de controlat. Zic asta din proprie experienta daca vrei sa faci si niste scheme sau sa te dai pe rampa e mai ok. Cu penny board-ul eu unu' am cazut de mai multe ori si in cele din urma s-a rupt. Iar penny board-ul este mai scump. Parerea mea