| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este prea tarziu ca un copil sa se apuce de fotbal la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| emaemyema a răspuns:

Chiar daca te apuci la 2-3 ani sau chiar 20 de ani, nu este nici o diferenta. In final vei deveni expert, atata timp cat iti place fotbalul :*... Fa ce iti place! Eu te incurajez happy

8 răspunsuri:
| DeeaDede1010 a răspuns:

Nu, nu e prea tarziu, atata timp cat iti place sa joci fotbal. Funda?winking

| Iubesc1Atat a răspuns:

Nu e prea tarziu happy stiu pe cineva de 40 de ani care joaca foobal...nu conteza varsta atata timp cat iti place... Funda? happy

| roland2948 a răspuns:

Daca stii lucrurile de baza, atunci nu e deloc tarziu! Bafta

| DudasLaszlo a răspuns:

Daca joci bine nu e dar daca nu prea le ai atunci cam e tarziu

| GhOsTq a răspuns:

Nu,nu este prea tarziu atata timp cat sti sa joci si iti place.Nu este niciodata prea tarziu sa faci ce iti place
BFTT

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Cred ca tu te referi sa te inscri la un club profesionist. Nu, nu e tarziu atata timp cat te descurci cat de cat pe teren.
Daca te bagi la un club profesionist acolo exista un atrenor care te va ajuta cu sfaturi si va scoate tot ce e mai bun din tine.
Succes!winking

| Florinaa123 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu pentru a face ceva ce chiar iti place si te pasioneaza. happy

| SellEvans777 a răspuns:

Nu.Mai ales daca vrei sa inveticum se joaca. happy.
Funda?