| KiLl3Rady a întrebat:

De curand m-am apucat de K1 pentru ca mereu m-a pasionat acest sport dar exista o problema: Eu sunt mai gras si as vrea sa stiu daca la K1 se poate slabi usor si bine. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| R0b3rtAngh3l a răspuns:

Eu am facut 5 ani de, 11-16 si m-am lasat din cauza scolii, dar infine. Nu conteaza daca esti gras, fa si sala in acelasi timp, sari cu coarda, fa abdomene, flotari, si daca vrei saslabesti si ai budget ok, apucatede inot pe o perioada de 2 luni, asa de relaxare. Oricum slabesti ca naiba de la antrenamente, plus sparring. Bea in fiecare dimineata un pahar de apa calda, atat. Bafta.