| MishelleO a întrebat:

Salut, curand este ziua prietenului meu si nu am idee ce as putea sa ii fc cadou. Mentionez ca avem 16 ani ambii si as vrea sa stiu ce i-ar putea placea? El e pasionat de fotbal, adica e fan FCDC Chisinau si MMA. Dar totusi vreau ceva pentru el care sa ii aminteasca de mine mereu si desigur sa ii fie pe plac. Si idei de surprize de ziua lui daca aveti. Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii poti lua un tricou de fotbal cu echipa favorita, sau o minge de fotbal, un ceas mai bunicel, sau un portofel.

| Doarof3 a răspuns:

Eu zic sa îi faci cadou un tricou personalizat cu voi doi tip sport, și mai sus sa scrie ceva legat și de echipa favorita și de voi doi