| TheAsp121 a întrebat:

Salut TPU, e mai bună casca pentru bicicleta normală sau full face, voi ce casca recomandați pentru urban free ride și downhill?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casca full face te va proteja mai bine in cazul unei căzături + casca full face arata mult mai bine decât o casca normala.
Depinde foarte mult de preferințele tale, eu personal recomand full face.

| jshajadhwiwnabdhs a răspuns:

Consider ca full face e mai buna si arata si mai sport, eu iti recoman fox proframe rs e ff buna mai ales ca e vara e ff aeriaita si nu o sa mori de cald