| AlinxYoutubxXxDDD a întrebat:

Este in regula daca intr-o luna de sala am ajuns la brat-30, piept-90,1.79 inaltime si 65Kg cu ajutorul proteinelor din brat 24-26, piept 70-75, inaltime-1.69+,54Kg; as fi facut si la abdomen dar adevarul este ca sunt un fomist si un pofticios si as face greu renumitele "patratele" iar singurul aparat pentru picioare era "presa" acea de care imi era frica ca o sa stagnez in inaltime; In concluzie daca m-as reapuca de sala in 3 luni (fara proteine) as beneficia de aceleasi rezultate considerate de mine "uimitoare"(tinand cont cum eram inainte).Va multumesc anticipa. Funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Invata sa vorbesti, vrei sa spui "fara suplimente proteice".

Ca asa exista ai alte suplimente, gen creatina, care nu contin DELOC proteine. ( si multe alte prafuri care nu au DELOC proteina ), de-aia nu trebuie sa zici "proteine".

Pasul 1 : invata sa te exprimi, aici nu esti in cercul tau de copii mici

Pasul2 : hotaraste-te daca vrei muschi sau abdomen.

Cand iti faci abdomen, PIERZI din muschi.
Cand faci muschi, pierzi abdomenul ( nu mai e vizibil ).

Tu te hotarasti in ce ordine le faci.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "fara proteine"???

Adica vrei sa stai nemancat?

Invata sa te exprimi

| SiLaS a răspuns:

Fara proteine adica fara sa mai mananci nimic(invata sa vorbesti)? Posibil sa mori...

| AlinxYoutubxXxDDD explică:

"fara proteine" adica fara prafuri sau batoane proteice