| PankakesS a întrebat:

eu dansez breakdance..de ceva timp si ma pricep,dar nu prea am echilibrul acela,si o anumita forta.ce pot face sa prind forta in brate, echilibru si sa-mi intaresc incheieturile? dau funda.happy

5 răspunsuri:
| dragon190 a răspuns:

Trebuie sa incepi sa alergi foarte mult, pentru ca asa o sa iti castigi mult mai multa putere si in picioare, dar si in maini!

| Andreas_Antone_1995 a răspuns:

Ar trebui sa faci cateva sedinte la o sala si sa ii spui antrenorului sa lucrezi mai mult grupele "problema"

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu conteaza.Adica,ba da.Eu faceam breakdance si m-am obisnuitbig grin. Dupa breakdance am inceput parkour deci daca vrei sa ai echilibru iti trebuie antrenamentbig grin

| PankakesS explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Antrenament,ce fel de antr?big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru PankakesS):

Mai mult breakdance.