| beatbox97alex a întrebat:

Cum imi intaresc antebratul si incheieturile?

Răspuns Câştigător
| Fllyyper a răspuns:

Fotbalul pentru picioare iar pentru brate sala de forta adica cand zic forta nu ma refer la masa boaba si alte alea tongue. incheieturile mainilor ti le intaresti la sacul de box si daca faci exerciti de miscare din incheietura mainii cu o greutate. sper ca ti-am fost de folos cu ceva happy

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Faci skandenberg, nu?

| beatbox97alex explică (pentru Cosmin86):

La scoala happy. aproape in fiecare pauza

| Cosmin86 a răspuns (pentru beatbox97alex):

Din ce oras esti?

Credeam ca faci profesional, de-aia intrebam happy

| beatbox97alex explică (pentru Cosmin86):

Sunt din Reghin jud Mures
Profesional nu am cum, deoarece la mine in oras nu este club de skandenberg

| catalin2501 a răspuns:

Flotari in pumni cel mai simplu incepe cu cate 10 pe zi si pune cate 5 in plus la saptamana sau miscarea incheieturilor cu greutati