| ioneldan a întrebat:

implinesc 17 anul acesta si am 1.76, 5(dupa o zi de activitate la maxim). mai pot creste 1, 5 - 2 cm anul acesta, avand in vedere ca mai am un an pna fac 18? tata are 1.83 m mama 1.62 m.

1 răspuns:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, aici depinde de samanta omeneasca a fiecaruia. Dar, uneori poate mai semanam la cineva din strabuni. Se poate sa semenam de la al nu stiu al catelea neam din urma. cat ai de crescut, tot cresti, indiferent de activitate.