| StEaUaVLAD a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea:
Care sunt dezavantajele folosiri ghetelor de fotbal fara crampoane pe un gazon natural, nu stiu ce decizie sa iau merg la antrenamente de fotbal pe un teren natural dar cand e vorba de meciuri contra altor echipe se joaca foarte mult si pe gazon artificial si fiind ca bugetul nu imi permite nu imi pot lua ghete si pentru sintetic si pentru natural...
De care credeti voi ca ar trebui sa imi cumpar?

1 răspuns:
| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Avantajul craqmpoanelor este ca se infinge bine in gazon si ai stabilitate mare, daca nu ai crampoane aluneci mai ales daca e ud pe jos! eu zic sa-ti cumperi de pe tocmai sau mercador ceva la mana a 2 si vezi cum te simti in ele!