| Alexutzull a întrebat:

La 22 de ani, ce sanse sunt sau cum ar trebui sa abordez situatia, in cazul in cazul in care vreau sa ma duc la o scoala de fotbal sau credeti ca ar trebui sa vorbesc cu cineva in domeniu?

2 răspunsuri:
| gratargratar a răspuns:

Este prea tarziu, nu te mai accepta nimeni. Numai daca esti un talent innascut si semnezi direct cu o echipa de seniori. Altfel, la varsta ta nu te mai tine nimeni in scoala de fotbal.

Te poti duce sa dai probe la echipele de seniori, si iti inventezi un CV cum ca ai mai jucat in nu-stiu-ce liga din Anglia (nu verifica nimeni). Alta sanse nu ai.

| danbnz a răspuns:

Esti batran pentru scoala de fotbal.