| MadaMadalici a întrebat:

Buna :-D am 15 ani 1.80 53kg
Credeti ca as avea sanse la un concurs de miss si cam ce ar trebui sa spun pentru a impresiona juriul la preselectii(ce subiecte ar trebui sa abordez)

5 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Ca sa impresionezi un juriu de la un concurs de miss, trebuie, in general sa vorbesti despre frumusetea exterioara mai ales, dar si de cea interioara.

| Sashavalentine a răspuns:

Esti prea slaba straight face

| FOTOmodel99 a răspuns:

Hei am o intrebare..cum faci a cresti asa inalta? Ajutor plss.

| MadaMadalici explică:

Mersi pentru sfaturi am trecut in finala :*

| NedTheo a răspuns:

Buna in primul rand trebuie sa fi eleganta sa lasi o aura de maturitate cat si de mister ca subiecte depinde daca te intreaba juriul le raspunzi intr-o maniera diplomata daca nu si te pune pe tine sa vorbesti spune-le despre tine planuri de viitor idealuri dorinte putin descrie-te ca personalitate
incearca sa nu plictisesti si da ai sanse de ce nu daca nu incerci nu ai sanse deloc dar din moment ce incerci apar si sansele tongue... funda?