| UneRencontre a întrebat:

Mai demult vorbeam cu o prietena pe whatsapp si am fost si la fotbal cu ea dar nu am mai vorbit de vreo 2 ani, credeti ca daca i-as scrie pur si simplu 'hey, ce mai faci?' Ar fi ciudat? Sau cum pot sa abordez situatia?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, n-ar fi.

| Georgiana05 a răspuns:

Cum să fie ciudat? Niciodată. E absolut normal. Dar să fie ceva gen "știu că nu am mai vorbit de mult, dar...", iar continuarea o vei explica tu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ciudat. E comun si plictisitor, iar discutia nu va tine mult.