| dehex a întrebat:

Credeti ca SEVERINUL o va bate pe Dinamo? Credeti ca are sanse Severinul? La fotbal vorbesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| pieptdepuiprajit a răspuns:

Esti din severin cumva? au o sansa, poate nu sa ii bata dar sa faca un egal. dar e foarte putin probabil.

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

De batut, poate sa-i bata, da de invins, in niciun cazrolling on the floor. daca CS'u face 20 de pct., in tot sezonul, ar fi o performanta...

| ThePoet a răspuns:

Severinul e praf. O sa retrogradeze. Este parerea mea onesta. Nu are absolut nici o sansa, maxim sa se scape de la retrogradare la limita.

| rockmeout a răspuns:

Nicio sansa.Severinul e o echipa de ultimele locuri din clasament, iar Dinamo lupta an de an pentru titlul de campioana.happy

| Gangzbang a răspuns:

Dupa parerea mea nu are nici o sansa, deoarece Dinamo are un lot mai puternic, mai experimentat! Dar orice echipa poate face surprize...cum a fost in Spania, o echipa de Liga 3 a ajuns in semifinalele Copa Del Rey!