| EdiShadow a întrebat:

PECTORALI este problema.

As vrea si eu niste exercitii pentru piept care sa ma ajute sa-l intind cum ar venii daca ma intelegeti. Am un piept ingust si rotund, si as vrea sa-l intind mai mult, mai plat sa zic asa.

Cand bagati piept, aveti febra intr-o anumita zona, aceea zona dintre umer si pieptu, nu va doar pieptu' in sine, sanii, acea zona unde simtim durerea as vrea sa o dezvolt.

Stiu ca exprimarea mea a fost aproape 0, dar sper sa ma intelegi ce am vrut sa spun, vreau sa-l fac mai plat, pentru ca este ingust si rotund, sa-l intind putin, ce exerticitii mi-at recomanda sau fluturari. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| haidipa a răspuns:

Http://m.youtube.com/watch?v=qYfFpn_Rzh0. Uita-te de la min 28 e pentru largire si platizare oricum daca esti mai la inceput e normal sa fie rotunjor dar nu e neaparat sa-l faci ca dupa cum am Zis asa e la inceput

1 răspuns:
| NedelcuDani1 a răspuns:

Incearca flotariile cu mainiile departate mult.