| Narcis951 a întrebat:

.. Puteti sa-mi spuneti si mie de unde pot cumpara furca pentru bicicleta de la 120mm in sus, cadru si multe alte chestii de pe ce siteuri care sa nu dea teapa pot cumpara?

Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Playbike,ro; bike24, com; marosbike, ro; evanscycles.co.uk; dhsbikeparts, ro; ebay; probike, ro....etc etc

| FloriNk a răspuns:

De la magazin pentru biciclete normal rolling on the floor

| Luci1988 a răspuns:

Salut narcis951, furca pentru bicicleta iti poti cumpara de aici, iti garantez ca nu iei nici o teapa, produsele sunt noi http://bikezone.ro/Furca-bicicleta-71/ FUNDA?