| ionutcatalin918 a întrebat:

sa zicem ca imi cumpar creatina si dupa nu mai iau si fac doar exercitii acasa o sa ramana la fel muschii sau o sa am mai putin sau se poate intampla ceva mai rau? raspundeti-mi rapid.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Care muschi, tu crezi ca pui muschi cu o amarata de creatina si cu un antrenament acasa?

apuca-te de sah

| florynmondialul a răspuns:

Creatina reface rezervele de atp din corp si previne acumularea de acid lactic! in cresterea musculara ca volum nu te va"umfla" dar te va ajuta cu o alimentatie bogata in proteine sa pui ceva pe tine!

| Senzaționalul a răspuns:

laughing)
Copii,copii.
Dacă iei creatină nu o să faci mușchi fără sală și fără să mănânci ca un tanc.

| TMM a răspuns:

Mu daca faci din ce in ce mau mult