| MichelWolverine a întrebat:

salut tuturor! As vrea si eu niste sugestii pentru un program de exercitii fizice (biceps, triceps, piept etc) pe care sa le pot face singur acasa si sa nu fie nevoie de gantere sau alte lucruri de genul asta. Rog seriozitate si nu vreau raspunsuri de genul 'Du-te la sala' sau 'Consulta un instructor' pentru ca mai bine nu raspundeti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotarile sunt cele mai potrivite in cazul tau.Incepe usor, cu 15-25/zi si avanseaza treptat la minimum 70-80/zi(numarul propus de mine este orientativ si il poti mari in functie de rezultatele dorite).Nu este nevoie sa le faci in mai multe serii/zi, le poti face o singura data, cu pauze de 2-3 minute.Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai complex exercitiu pentru bicepsi, tricepsi, piept etc sunt FLOTARILE happy Pe fiecare zi minim 50 de flotari si maxim cate poti iar rezultatele nu vor intarzia sa apara (Testat de mine ) Bafta