| Bogdan1205 a întrebat:

Salut TPU. Sunt un baiat de 16 ani care doreste sa dea slam dunk. Am 170 175 si ating jumătate si un pic din plasa de la cosul de basket. Am făcut tot AIR alert 3 si se simte diferența(acum 5 luni). Acum 2 luni m-am apucat de sala si m-a intrebat daca fac doar sala, ma ajuta la detenta? Fara sa mai fac exerciții de detenta. Ms!

1 răspuns:
| Cosmin38384 a răspuns:

Chestia aia că daca faci sală rămâi mic e ultima prostie. Probabil o să te mai înalți în viitor. Nu probabil, 100%. Ai grija de tine. Ceau