| Fanee a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa imi dezvolt muschii de la picioare fara sa fac sala(adica sa exclud probabilitatea sa nu ma mai inalt ), gen exercitii in casa la scoala? Joc basket si uneori se mai intampla sa mai ating inelul si imi doresc enorm sa dau un dunk happy.

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Are dreptate gorillaz asa ca baga mare

| Gorillaz a răspuns:

El tocmai ca nu cred ca vrea sa faca cu greutati, uite de exemplu profesorul meu de sport de la scoala m-a pus sa fac 10 lungimi de saritura ca broasca, ( dupa 2 eu nu mai puteam sa sar bine, dupa 6 nu mai stateam bine pe picioare, am cazut de nu stiu cate ori ) dupa care sa fac alergare 3 pe 4 ( adica ceva mai tare decat alergare usuoara - cum mai puteam ) pana la primul semicerc, alergare inapoi cu spatele, alergare in fata pana la jumatatea terenului, inapoi cu spatele, in fata pana la al doilea semicerc, inapoi cu spatele, alergare pana in capat, inapoi cu spatele, am facut asta de 5 ori, dar eu chiar imi doresc sa fiu mai bun, adica nu stiu cat ai putea sa suporti tu, oricum am avut parte de o febra musculara in care cel mai mare cosmar al meu deveneau cateva trepte amarate laughing rolling on the floor

| Ana213 a răspuns:

Te inteleg perfect, cam in situatia ta sunt si eu, doar ca eu dau slamdunk, totul e sa faci exercitii, in fiecare zi, ridicari pe varfuri, sarituri pe trepte, sarituri cu greutati in spate, etc...

| chakuza a răspuns:

Mergi mult cu bicicletawinking

| Fanee explică:

Adica sa imi maresc detenta. Cum fac?