| ionutz156 a întrebat:

TPU as vrea sa slabesc in zona abdominala si la coapse.Eu am 1, 65 inaltime si 68 de kilograme as vrea sa ajung pe la 62 si 15 ani,sunt baiat, ce exercitii imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Pentru zona abdominală abdomene, coapse genoflexiuni și alergare alternativă(10 minute alergare ușoară, 1-1, 30 sprint puternic)

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu e nevoie sa faci niste exercitii anume, pentru cateva kg, eu zic sa te apuci serios de un sport, role, ce iti place tie...

| ionutz156 explică:

Ms

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Combinata alergarea cu abdomene

| ionutz156 explică (pentru Buutu):

Cum adica 1-1 si 30 sprint puternic?

| OnuOnulică a răspuns:

Abdomene.

| Buutu a răspuns (pentru ionutz156):

1-1 Adică să faci exercițiile alternativ, după abdomene alergi 10 minute ușor iar după alergi cât de tare poți timp de 30 de secunde, ăsta e sprintul puternic!