| alexje37 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o bluza de portar cu bureti, si am gasit pe net un produs asemanator cu ce vreau eu, acel produs este marimea L, ce parere aveti? Mi se potriveste aceasta marime daca am 1.80-1.85 inaltime, 72 de kg si 17 ani?

3 răspunsuri:
| User9006 a răspuns:

Nu lua de pe net in poza este ce vrei tu, dar cand iti va ajunge comanda si bluza vei pube bluza aia pe tine vei arata ca un troleaportar :laughing ti-o spun din experiente reale

| alexje37 explică (pentru User9006):

Te rog eu, raspunde-mi la intrebare, stiu ca se poate si acest lucru pe care tu l-ai mentionat dar am un campionat peste o saptamana si imi trebuie acest tricou pentru ca am probleme la coate, iar la mine in zona nu gasesc asa ceva.Te rog sa imi raspunzi la ce te.am intrebat.Multumesc anticipat!

| User9006 a răspuns:

Da comanda, roagata sa nu fie prea mic, vezi da a iti vine bune, daca nu du-te la croitorie cu el, nu te va costa mult.