| sergyu333 a întrebat:

am 16 ani si am 1.80, fac fotbal de performanta, sunt portar si ca portar trebui sa ai minim 1.85,ce asi putea face?

4 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Poarta tocurihappy... glumeam
incearca sa faci exercitii care "cer" multa intindere...altcv nu stiu p moment
Take carepeace sign

| alecs871 a răspuns:

Sa mai astepti putin, sigur vei trece pragul de 1. 85 dar nu poti deodata si ai spus ca ai 1. 80 la 16 ani e de ajuns, pana vei ajunge la seniori vei aveai cei 1. 85 pe care ii doresti.

| costymaximus a răspuns:

Sa cresti in continuare! Oricum ai doar 16 ani, nu te ingrijora, mai ai de crescut.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. mi se pare o inaltime destul de normala pentru.varsta ta. Mai ai timp sa cresti pana la 18 aniwinking. si ai putea sa practici baschet in timpul liber. Bye >big grin