| JuniorHD a întrebat:

Vreau să-mi recomandati un sport de contact care să ma ajute in bataia de strada si sa-mi dea încredere in mine. Acum nu vă gânditi ca vreau sa ma apuc de un sport ca sa bat lumea sau sa promovez ceva negativ. Doar ca am fost pus in multe situatii mai nasoale si am nevoie sa capat incredere in mine.

1 răspuns:
| StaverSandu a răspuns:

Kickboxing,o sa poti antrena cum mainile, asa si picioarele si noci nu o sa-ti fie greu sa gasesti un antrenor, deoarece e destul de raspandit in Romania