| Saitam a întrebat:

Salut,vreau sa imi lipesc paleta de ping-pong...mi s-a dezlipit un colt si nu stiu cu ce as putea sa o lipesc.
Ceva pareri?

5 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Prenadez, superglue

| ɹαℓυ a răspuns:

Picătura.

| AdycuThebest a răspuns:

Nu incerca sa lipesti cu picatura sau superglu....strici paleta cu prostiile astea...pt ca se intareste partea aia unde lipesti...

incearca prelandez...sau ceva care ramane moala dupa lipire.

| andreeaandra989 a răspuns:

Cam greu gasesti lipici pentru asa ceva si eu am aceeasi problema

| robytza2001 a răspuns:

Salut.In primul rand recomand sa cumperi de la un magazin specializat in asta.Gasesti pe net multe, recomand sa mergi la decathlon.PS:daca ai o palata buna de vanzare da-mi un mesaj.