| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.vreau sa stiu daca intr-adevar produsul xtreme power sau xtreme gain promit 6 kg de muschi in 4 saptamani.
Vreau raspunsuri numai de la cei ce lau incercat!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Astea sunt panarame. daca nu crezi ia, si vezi pe urma...

| Goldenboy97 a răspuns:

6kg de muschi intr-un an pare mai aproape de realitate. In 4 saptamani? laughing Marketing curat, vor sa vanda produsul la prosti care cred in asa ceva.

| JohnnyBi a răspuns:

Ok. ciclu de steroizi ce contine: testo propinat/etanat + deca durabolin 500 + danabol + winstrol. momentan cel mai puternic ciclu existent accesibil clasei noastre de oameni (sub 2000 ron, efecte secundare moderate, etc) + alimentatie perfecta + suplimente calitate maxima (on, dymatize, etc) + antrenament cu profesionisti + genetic bun = 12 kg muschi puri in 12 sapt si post ciclu ramai cu 80%.

acum crezi ca un complex de arginina si creatina sau carbo fac acelasi lucru? ce nu face 3500+ ron/luna sa faca de 4 ori mai mult un rahat? viseaza...

| dyk3yy a răspuns:

Daca ar fi adevarat ai vedea muschi la tot pasul.Si nimeni nu ar mai risca cu steroizii.