| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsul Xtreme Power (scuze ca ii spun numele, dar vreau mai multe informatii). Ideea e ca a luat un coleg de clasa si in o luna s-a "ingrasat" 8 kilograme, Dar cu muschi! Adica, wow, MUSCHI omule laughing Vreau sa i-a si eu, asa ca as vrea mai multe pareri. PS, avem 16 ani

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E un amarat de oxid nitric, nu stiu ce il ridicati atata in slavi, eu nu simt mare lucru de la oxid nitric.

Singuru de la care am simtit a fost no-explode de la BSN, formula veche.