| R3miXxa a întrebat:

Salut prieteni vreau sa stiu si eu de la cei care au incercat Xtreme Power fuel cum este si daca chiar se vad rezultate in 4-6 saptamani de la administrare exact asa cum spun cei ce le vand.

Nu vreau pareri gen ca nu sunt bune. Vreau doar sa stiu ce am indicat eu mai sus

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ala e un produs de rahat facut pentru prostii care pun botul la reclame. ca si compozitie contine arginina care produce oxid nitric ce are functie de vasodilatator. adica face venele mai late sa transporte mai mult sange la muschi.
pe scurt? un rahat ce nu merita banii

| ravendem a răspuns:

O MARE TEAPA! nu lu asa ceva ia niste proteina + no-xplode sau creatina si ii mai ok!