| rolandbejan a întrebat:

Salut, am auzit de un produs,, xtreme gain,, care cica in 4 saptamani te ajuta sa pui 6 kile de muschi si tot atatea sa slabesti in grasime. Am citit multe comentarii si cica e foarte bun chiar foarte bun. In fine, as vrea sa stiu chiar e bun de ceva si ar merita sa dau 3 mil pe el sau nu? Si de la ce varsta se poate lua pentru ca am prieteni mai mici care ar vrea si ei suplimente. Ma refer la varsta minima. Bn mersi, funda!

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Eu dau si 8 mil pe luna si nu ajung 6 kg, sa fim seriosi.

| Cosmin86 a răspuns:

E un amarat de oxid nitric, NIMIC REVOLUTIONAR.

Daca vrei oxid nitric bun, ia BSN - no explode, costat tot cam atat, dar e comentat de PROFESIONISTI ( adica aia care apar la TV si castiga medalii, NU niste anonimi care pun comentarii pe un site ).

Nano vapor de la muscletech, iar e un produs foarte bun.

Ia si tu 1-2 ani, lunar si o sa pui muschi ca lumea ( asta daca mananci bine si te antrenzi ).

Muschii se fac in ani de zile ( cu suplimente, mancare si altele ), in niciun caz in 4 sapt

| FitMonkey a răspuns:

In 4 saptamani sa pui 6kg musci si in acelasi timp sa dai jos 6kg grasime?
imposibil!