| andreyka a întrebat:

SALUT, vreau sa stiu pe cine pariati la meciul dintre Moldova vs Suedia, si Romania vs Bosnia Hertegovina.Si scorul vostru pentru meciuri. Funda pentru cel mai bun scor.

Răspuns Câştigător
| TpuNoName123 a răspuns:

Moldova2-Suedia2
Romania2-Bosnia Herzegovina 1

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Moldova-suedia 1-1
Romania-bosnia 1-1

| Intruder19 a răspuns:

Moldova - Suedia - 2
ROmania - Bosnia - x2

| costin_8115 a răspuns:

Moldova-suedia-x(0-0 sau 1-1)
Romania-bosnia-1(1-0)

| eu17 a răspuns:

Salut, eu zic ca Suedia e favorita, e de 2 solist, iar cu Romania sper sa ma insel, desi cred c-o sa piarda. eu mai bine zic sa eviti meciul asta daca vrei sa pariezi, aici nu prea poti gandi logic mai pui si putin "suflet" sau ceva. deci evita-l o seara buna!