| iron86 a întrebat:

Vreau si eu exerciti pentru piept si tate doar cu o gantera! Multumesc mult! Tineti cont vreau doar cu o gantera!

Răspuns Câştigător
| IZZI2233 a răspuns:

Nu sunt foarte multe exercitii pentru piept cu o singur gantera, dar poti sa te asezi pe spate pe pat de exemplu, si cu mainile intinse la 90 de grade,incepi sa le cobori usor la nivelul capului,si le readuci la pozitia initiala, dar este un exerciutiu mai complex, ce antreneaza destul de mult si spatele si tricepsul. Daca ai nevoie de un piept mai mare, poti face flotari, sunt cele mai bune si au o varietate imensa.In legatura cu sanii nu poti face nimic, sunt alcatuiti din tesut conjunctiv lax in mare parte, adica grasime, si nu ii poti tonifia, cel putin din cate stiu eu

4 răspunsuri:
| HD_XHuahwi_1995 a răspuns:

Nu trebuie neaparat cu o gantera, poti sa faci bricege pentru piept, sper ca te-am ajutat

| K0sti a răspuns:

Pai vrei sa-ti creasca tatele?

| iron86 explică (pentru K0sti):

laughing)))))))))) nu ma esti nebun sa se intareasca dea vreau sa fac piept

| K0sti a răspuns (pentru iron86):

Pai ai tate?