| JokerTT a întrebat:

Wimbledonul a inceput de cateva zile si eu tot incerc poate poate reusesc sa vizionez cateva meciuri insa nu am gasit nicaieri vreun post care sa difuzeze turneul...stie cineva daca eurosport sau sport.ro mai dau anul asta wimbledon sau trebuie sa gasesc pe net meciurile?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pe Digisport se difuzeaza. Poti scrie pe Google "Digisport live online",intri cu internet explorer,instalezi sopcast si Voila! Alta solutie ar fi sa scrii pe google "Meciuri live pe net", intri pe prima, alegi tenis si gasesti acolo toate meciurile dorite. Funda big grin

3 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Eu am vazut meciul S.Halep-S.Williams pe Eurosport...

| Heart2014 a răspuns:

Eu joc tenis si imi place f mult sportul asta... eu iti spun doar ca din cate stiu si din cate am vazut wimbledonul se difuzeaza pe digi sportstraight face...pakat ca nu ma pot uita pentru ca el nu-l amstraight face

| RappKid a răspuns:

Buna joker! Si eu sunt un fan al "sportului alb":)
pai...
http://www.atptennis.ro/tenis-live te descurci tu...:P daca mai vrei sa vorbim despre tenis da-mi ad la rappkid98:D