| Ciprianv1 a întrebat:

Salutare am 17 ani 1, 78 m si nu stiu daca am varsta necesara ca sa imi fac un program serios de fitnes la sala. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Da, eu cred că eşti pregătit pentru a merge la sală însă în cazul în care doreşti să slăbeşti, trebuie să ştii că sala nu contează atât de mult pe cât contează alimentaţia.
Degeaba mergi la sală şi munceşti ore acolo dacă ajungi acasă şi mănânci nesănătos.
Şi eu am 17 ani şi am făcut sală în toamnă dar apoi m-am lăsat deoarece era iarna şi îmi era cam lene să merg pe frigurile acelea însă de când a venit primăvara am reînceput şi nu am mai făcut pauze.
Pa-pa.

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Eu cred ca esti pregatit.

| Cosmin86 a răspuns:

Normal ca-ti faci un program serios, doar nu o sa-ti faci un program "neserios" laughing

dar sala conteaza 30 %, alimentatia conteaza 70 %, daca nu-ti faci un program serios de alimentatie, tragi cam degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca... A SOSIT TIMPUL! A SOSIT TIMPUUUUUL OMULE! A venit vremea! A venit perioada! A venit momentul SA TE DUCI LA SALA. laughing
Du-te cu incredere ca nu ai nimic de pierdut.