| razor716 a întrebat:

Salutare...Ce parere aveti de suplimente care te ajuta sa slabesti? Sau ce parere aveti de acesta http://www.megaproteine.ro/Slabit-si-arderea-grasimilor/ ON-L-Carnitine/ Eventual recomandatimi voi un supliment bun de slabit.
As vrea sa slabesc (fac sala) dar slbesc greu adica am slabit 11 kg in 5 luni de sala FARA SA TIN REGIM sau DIETA
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Eu iti recomanda 4 mese pe zi (8-12-4-8).
La fiecare masa o bucata slaba de carne + niste legume cu putine calorii cum ar fi brocoli, conopida, castravete, spanac, etc.
Portia sa fie de marimea pumnului tau. Iti garantez ca slabesti.

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Deficit caloric.

| Andrey0070 a răspuns:

Cati ani ai? L-carnitina nu te ajuta mare lucru daca vrei sa slabesti serios, si in niciun caz daca vrei sa slabesti repede. Daca ai peste 18 ani, iti recomand : http://www.bodytimero.com/ro/7760-AMIX-Detonatrol-90-Caps-.html sau http://www.bodytimero.com/......aps-.html.

| razor716 explică (pentru Andrey0070):

Am 17 ani si sunt baiat

| florynmondialul a răspuns:

Cum zicea si goldenboy deficitul caloric+ cardio ar fi cea mai buna optiune! legat de suplimente eu recomand animal cuts!

| Christinnnee123 a răspuns:

Pai fara dieta, doar cu exercitii nu ai cum sa slabesti. Asta e si problema ta. Nu doar sportul conteaza dar si ce pui in gura. Trebuie sa elimini unele alimente care consideri ca te ingrasa.
Te rog nu incerca sa slabesti cu medicamente. Poate tu consideri ca iti va fi mai usor, insa nu stii ce riscuri poate avea asupra sanatatii + ca acest medicament este recomandat persoanelor peste 18 ani. Funda?