| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani 1, 77 si 63 kg vreau sa ma incep sa merg la sala si sa iau ceva pentru arderea grasimilor, am gasit asta http://www.megaproteine.ro/......arnitine/, ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Inseamna ca ai grasime doar acolo, la 1. 77poti sa ai si 65-70kg.

Apuca-te de exercitii/sala si grasime se va duce in timp.

2 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

La 1,77 si 63 de kilograme esti ok, nu trebuie sa arzi nimic.
Decat sa mergi la sala, apuca-te si fa acasa exercitii fizice, poate nu e de tine sportul asta.

| Alexanul a răspuns (pentru Cozzmy13):

Nu sunt chiar ok. am grasime in zona pieptului si a abdomenului.

| Cozzmy13 a răspuns (pentru Alexanul):

Inseamna ca ai grasime doar acolo, la 1. 77poti sa ai si 65-70kg.

Apuca-te de exercitii/sala si grasime se va duce in timp.