| paqquky a întrebat:

Cum poti scoate banii de pe Unibet de la pariuri sportive daca ai facut depunerea cu paysafe. Ofer funda! Multumesc!

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Nu ai cum. Fa-ti un card pe numele tau (asta, bineinteles, daca ai minim 18 ani), introdu datele pe site, asteapta confirmarea si, ulterior, ar trebui sa poti sa-ti retragi banii. Daca, atunci cand ti-ai facut contul, ai pus date false, sa stii ca banii iti sunt blocati si nu ii vei mai putea scoate niciodata. Pentru mai multe lamuriri, intra pe Unibet, cauta optiunea CHAT si discuta cu un operator.