| sweeftw a întrebat:

Daca am 16 ani pot scoate banii de la pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu o sa-i poti scoate, este interzis ca minorii sa participe la jocurile de noroc si pariuri. Poti ruga un major(parintii, rude, prieteni) sa-i scoata. Numai bine!

5 răspunsuri:
| camon12 a răspuns:

Nu nu poti iti trebuie 18 ani.Dar eu ii zic mamei sau tatei sa-mi bage anumite meciuri odata am luat 60 de milioane.

| OanaVlad a răspuns:

Nu cred... trebuie sa ai minim 18 ani...

| a răspuns:

Nu stiu daca e legal da si colegii mei scot bani de la pariuri singuri...si au 14 deci..cred ca depinde de vanzatoare.bafta!

| sweeftw explică:

Pfoi nu are treaba vanzatoarea. Vreau sa stiu daca e legal.

| Adi8 a răspuns:

Depinde de vanzatoare happy daca vrea ea sau nu...