| Ztery a întrebat:

Fac sala de 6 luni si totusi nu reusesc sa fac patratele, nici macar sa le accentuez putin, sa vad evolutie...De 3 luni alerg pe banda si fac abdomene superseturi, diferite exercitii.
Am nevoie de un regim detaliat care sa nu fie foarte costisitor prin care sa pot pune masa musculara dar sa nu pun grasime pe abdomen. Mentionez ca am 83 kg la 1.87 cm inaltime.
Va multumesc frumos! Sper sa primesc raspunsuri utile.

3 răspunsuri:
| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Alimentare sanatoasa, asta ai nevoie.

| CPAElites a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie bogata in proteine SI MAI ALES UN PROGRAM ECHILIBRAT!

De curiozitate? Tu te duci in fiecare zi la sala si face aceleasi exercitii? :))

Uite un forum : http://www.culturism.ro/forum/

| Ztery explică (pentru CPAElites):

Exercitii diferite saptamanal, si merg de 3 ori pe saptamana. Alimentatia e cam "Ce am pe acasa"