| razvanw692 a întrebat:

Salutare tuturor! Ma numesc Razvan si am 16 ani. Nu demult m-am apucat sa merg la sala dar am un program haotic. Nu sunt foarte inalt ( 173 cm ) si am 65 kg. Vreau sa mai slabesc deoarece am foarte multa grasime dar nu se cunoaste nimic chiar daca merg la sala si in timpul zilei muncesc de dimineata pana seara! Va multumesc mult si orice parere este bine venita.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu ai de ce slabi. esti la un raport greutate-inaltime bun. trebuie sa pui mana sa mananci sanatos, programul ala sa il aranjezi sa fie util si placut, 8 ore de somn si cu lunile, tinandu-te de program, o sa se modeleze corpul.

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Poate programul care il faci momentan la sala nu este pentru tine, incearca ceva nou, incearca de fiecare data sa rotesti exercitiile sa nu incepi tot timpul cu acelasi, iar dupa o luna schimba programul complet.
Iar la aceasta greutate si inaltime nu inteleg de ce ai vrea sa mai slabesti, incearca o alimentaie bine pusa la punct cu ore fixe.
Mult succes.

| razvanw692 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Nu ma deranjeaza decat burta unde nu am putut sa scap de grasime!