| ErebusThemis a întrebat:

Saluut, sunt curioasa in cat timp poti sa-ti "revizuiesti" corpul daca mergi la sala? dupa cat timp se observa diferenta? (nu ma refer la cresterea mesei musculare)

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Da, fa sport foarte mult, redu grasimile si carbohidratii spre zeo, mananci putin, sanatos si des. In 3-4 luni ar fi recomandat sa dai jos 12 kilograme. Calculeaza-ti sa vezi cat vei da in fiecare saptamana. Daca dai prea repede, poti sa ai probleme de sanatate +lasare piele (nu cred ca va fi cazul tau, dar numai te instiintez )

7 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Asta depinde de alimentatie, de cat si cum te antrenezi si de odihna. Daca vrei sa slabesti, putini carbohidrati, putine grasimi si cardio.

| ErebusThemis explică:

Sa inteleg ca doar cu cardio? si nu are rost sa merg la sala?

| ErebusThemis explică (pentru FitnessTrainer):

Doar cu cardio? nu are rost sa merg la sala
si da! vreau sa imi schimb stilul de viata

| FitnessTrainer a răspuns (pentru ErebusThemis):

Poti sa slabesti si fara sala, dar daca vrei sa mergi sa te mai "tonifici" nu e nici o problema.(nu pune greutati foarte mari). Daca mergi la sala poti sa faci si pe banda, bicicleta.(ca si cardio) Acasa poti face tot felul de exercitii, dai un search pe google "CARDIO" si gasesti foarte multe.

| vocea a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la sala neaparat ca sa te menti in forma sau sa slabesti

| ErebusThemis explică (pentru FitnessTrainer):

Faza e ca vreau abdomen plat si in momentul de fata am kg in plus (cam 12) big grin si vreau un bust ferm si fese lucrate siii picioare fara celulita crying

| ErebusThemis explică (pentru FitnessTrainer):

Ok mersii happy