| cRaNs1MoRe a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar de acum 2 gantere de 15 kg fiecare ca sa fac exercitii acasa, daca peste 2 luni ma apuc de sala?

Răspuns Câştigător
| AnneMariaa a răspuns:

Pai gandeste-te daca te apuci de sala cat vrei sa te ti de sport... La sala se intampla sa nu poti ajunge sau poti sa mergi doar o perioada.
Plăcându-ți foarte mult gimnastica,poti sa continui si acasa daca iti cumperi gantere, iti va devenii o distractie, chiar si cu prietenii, nu singur doar în casa.
Un avantaj, sunt ale tale mereu faci cand vrei daca vrei fie cu sala, fie fara sala; Acum de decizia ta (Sper sa-ti fie de folos ) big grin happy

6 răspunsuri:
| CrimsonSpirit a răspuns:

Da, se marita

| CrimsonSpirit a răspuns:

Da, merita

| ubox7007 a răspuns:

Cateva gantere nu strica.

| milkie a răspuns:

Zic să da, deoarece nu o să poți merge la sală în fiecare zi.

| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât o să le folosești la capacitatea maximă și o să ai un program bun atunci da, se merită!

| RAY a răspuns:

Parerea mea culturism poti face si acasa
isi recomand acest echipament de sport
http://www.decathlon.ro/set-haltere-50-kg-id_8194065.html

si acest program http://www.culturism.ro/......ulare.html

si acasa poti face muschi parerea mea doar sa nu ramai mereu la acelasi greutate ca muschi se adapteaza si ei si numai cresti in masa musculara