| Th3Unknown a întrebat:

Se practica scrima in Pitesti? Detalii va rog.

Răspuns Câştigător
| TheLaw a răspuns:

Un mic search ajuta in totdeauna!

Uite un link:
http://www.epitesti.ro/stiri/stiri/secie-de-scrim-la-piteti.html

Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| xFakeSmilex a răspuns:

La Piteşti va lua fiinţă o secţie de scrimă în cadrul Sport Club Municipal, clubul înfiinţat anul trecut de Consiliul Local. Ideea a venit în urma unor discuţii dintre primarul Tudor Pendiuc şi Alexandru Mironov, cunoscut om de televiziune şi preşedinte al Federaţiei Române de Scrimă.

| ღDiissyღ a răspuns:

Eu dar nu in pitesti

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Nu se practica in pitesti, dar in Brasov da. Funda?

| CARDHU a răspuns:

Oficial nu! dar poate ai noroc si gasesti pe cineva care a practicat si te poate invata! Funda?