| oODonViperOo a întrebat:

Steaua-U Cluj se va disputa la Cluj sau la Buzau? P.S. daca e la Cluj se pot cumpara bilete si maine inainte de meci? FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAhappy

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Meciul se joaca pe Cluj Arena iar bilete se pot cumpara toata ziua.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

U Cluj-Steaua se va juca la Cluj biletele putand fi cumparate si inainte de meci.

| dragoshudita a răspuns:

La Cluj si scuze ca raspund azi.Dar sa stii ca daca biletele nu s-au vandut este posibil sa poti intra la meci in timpul meciului.

| Cornel2134 a răspuns:

La Cluj